İZLEYİCİLER

26 Eylül 2009 Cumartesi

PATCHWORK ÖRGÜ MODELLERİ7 yorum:

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

BEYAZ KELEBEK İLK MODEL BAYAN OBAMANIN VE 950$ NE YAZIKKİ PATRONU YOK AMA O MODEL HERYERDE VAR BAKLAVALI.İSTERSEN BULURUM.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

orgucuoyuncakcıninem benim ya ne güzel bir yorum bu ne mutlu bana, çok sevindim bu yorumuna, siz de iyiki varsınız moral oldunuz bana :) Ya demez mi bizim gençliğimizde ne çok taktık biz bunları diye.

BEYAZKELEBEK dedi ki...

SEVGİLİ NİNEM
NASIL TEŞEKKÜR EDECEĞİMİ BİLEMİYORUM ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK SİZE ZAHMETLER VERDİM BENİ BAĞIŞLAYIN CUMARTESİDEN BERİ HERGÜN BAKIYORUM YOK HERHALDE VAKTİ OLMADI DİYE DÜŞÜNÜYORUM O NEDENLE ANASAYFAYA YORUM YAZDIM BİRDE NE BAKAYIM SOL KÖŞEDE PATCHWORK MODELLERİ YALNIZ BU PARÇALAR AYRI ÖRÜLÜPMÜ NASIL BİRLEŞMİŞ BEN ÇOK İYİ ÖRGÜ BİLMİYORUM TIĞLAMI BİRLEŞMİŞAH AÇIKLMANIN TÜRKÇESİ OLSA NE ÇOK ŞEY İSTİYORUM KOVA BURCUYUM MAZUR GÖRÜN EN BÜYÜK EKSİM SABIRSIZ OLUŞUM VEDE ACELECİ SEVGİLERİMLE.

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

BEYAZKELEBEĞİM HANGİ MODELİ ÖĞRENMEK İSTİYORSUN BEN ÖRÜP RESMİNİ ÇEKEREK YAYINLIYAYIM YADA BAŞKA NASIL ANLATILIR FİKRİN VARSA SÖYLE YARDIMCI OLAYIM.

BEYAZKELEBEK dedi ki...

SEVGİLİ NİNECİĞİM
ENÜSTTEKİ GRİ HIRKANIN MOTİFLERİ BİRDE GEOMETRİK DESENDEKİ HIRKANIN MOTİFİNİN NASIL ÖRÜLDÜĞÜ(KAÇ İLMEK BAŞLANMIŞ NASIL BİTMİŞ)GRİ HIRKANINKİ TIĞLAMI ŞİŞLEMİ BİRLEŞTİRİLMİŞ BİTANECİK NİNECİĞİM NEKADAR SEVGİ DOLUSUNUZ VEDE YARDIMSEVER BİRİKİ KİŞİYE SORDUM BEN YAPARIM AMA SANA TARİF EDEMEM DEYİP GEÇİŞTİRDİ ÇOK ÜZÜLDÜM BİLİYORMUSUNUZ BENDE SİZİN GİBİYİM YETERKİ ELİMDEN GELEN BİR ŞEY OLSUN MUTLAKA YARDIM EDERİM.SEVGİLERİMLE

orgucuoyuncakcınine dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
BEYAZKELEBEK dedi ki...

TEŞEKKÜR EDERİM SİZİ MSN YE EKLEDİM AKŞAM GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE MELEKLER KORUSUNU SEYREDİYORUM BİTİNCE GÖRÜŞECEĞİZ İNŞALLAH.SEVGİLERİMLE